CELEREST V240AC/DC GR
Artikelnummer: 2242085
Merk: Sirena
Model: CELEREST
Sirena Celerest, motorsirene, 110dB, 240V AC/DC, IP44, grijs/rood
Aanvullende informatie
Kleur behuizing
Grijs
Materiaal behuizing
Kunststof
Geluidssterkte
96 Decibel
Frequentie geluidssignaal
1500 – 1500 Hertz
Nom. spanning
240 – 240 Volt
Type stroom
AC/DC
Beschermingsgraad (IP)
IP44
Stroomverbruik
9.2 Ampère
Radiogestuurd
Nee
Breedte
196 mm
Hoogte
210 mm
Diepte
188 mm